کنده کاری پاریس خیابان تیراندازی اخبار بین الملل

کنده کاری: پاریس خیابان تیراندازی اخبار بین الملل

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات طوفان برانکو در راه است!

سرمربی پرسپولیس از شرایط حاکم در این کلوب راضی نیست و پرسشها مالی و بی ثبات بودن مدیریت کلوب او را عصبی کرده است. 

طوفان برانکو در راه است!

طوفان برانکو در راه است!

عبارات مهم : برانکو

سرمربی پرسپولیس از شرایط حاکم در این کلوب راضی نیست و پرسشها مالی و بی ثبات بودن مدیریت کلوب او را عصبی کرده هست.

به گزارش خبرآنلاین؛ سرمربی پرسپولیس که در طول فصل تلاش کرد با سیاست یکی به نعل، یکی به میخ بحران ها و حاشیه های کوچک و بزرگ تیمش را مهار و کنترل کند و سرخ پوشان را بعد از 9 سال به قهرمانی لیگ برساند، ظاهرا دیگر کاسه صبرش لبریز شده است و قصد دارد مصاحبه ای آتشین و انتقادی انجام دهد.

طوفان برانکو در راه است!

مرد کروات که علاوه بر موفقیت در لیگ، پرسپولیس را از گروهش در لیگ قهرمانان اوج آورد، رفتارهایی را اخیرا دیده که در شأن خود و تیم قهرمانش نمی داند. پرسشها مالی هنوز به قوت خود باقی هست، پاداش قهرمانی پرداخت نشده ، مالیات برانکو و دستیاران خارجی هم معضلی بزرگ شده است و چون هنوز پرداخت نشده احتمال ممنوع الخروج شدن او و دستیاران کرواتش وجود دارد. به این ها باید اوضاع مبهم نقل و انتقالات پرسپولیس به خصوص جذب بازیکن خارجی را اضافه کرد که باعث شده است اوضاع گادوین منشا مهاجم نیجریه ای در هاله ای از ابهام قرار بگیرد.

در کنار همه این پرسشها ریز و درشت استعفای علی اکبر طاهری سرپرست کلوب هم بر نگرانی های پروفسور افزوده هست. هرچند وزیر ورزش و جوانان در روزهای اخیر اعلام کرده مدیریت کلوب پرسپولیس عوض کردن نمی کند و طاهری ابقا شده است ولی ظواهر امر چیز دیگری می گوید و برانکو که فرد باهوشی است به خوبی متوجه این عنوان شده است .

مراجعات مکرر او به کلوب به بهانه های متفاوت نشان از نگرانی های مرد کروات بابت پرسشها متفاوت از جمله مالیات و نقل و انتقالات پرسپولیس دارد. برانکو می داند که فصل آینده کارش به مراتب دشوارتر از فصل اخیر خواهد بود، آیا که همه تیم ها با تمام قدرت و انگیزه اوج برابر پرسپولیس مدافع عنوان قهرمانی قرار می گیرند. بنابراین تقویت و تدارک تیم باید بهتر از فصل گذشته باشد، چیزی که با توجه به اوضاع حاکم بر کلوب بعید به نظر می رسد، مگر آن که اوضاع مدیریت و منابع مالی پرسپولیس هرچه سریعتر مشخص شود.

سرمربی پرسپولیس از شرایط حاکم در این کلوب راضی نیست و پرسشها مالی و بی ثبات بودن مدیریت کلوب او را عصبی کرده است. 

واژه های کلیدی: برانکو | سرمربی | مدیریت | پرسپولیس | علی اکبر طاهری | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs